serbija

A.Džordževičius traukiasi (FIBA nuotr.)

A.Džordževičius paliko Serbijos rinktinės trenerio postą (14)

09.14 17:30

Viena Pasaulio taurės favoričių vadinta Serbijos rinktinė ketvirtfinalyje patyrė netikėtą pralaimėjimą Argentinai ir galiausiai užėmė vos penktąją vietą.

B.Bogdanovičius vėl pažėrė tritaškių krušą (FIBA nuotr.)

Tik trečiajame kėlinyje pabudę serbai paguodė save užimdami penktąją vietą (22)

09.14 16:38

FIBA pasaulio čempionate jau paaiškėjo, kad septintąją vietą iškovojo amerikiečiai, o aštunti liko lenkai, tad beliko išsiaiškinti, kas išsidalins 5-6 pozicijas.

A.Džordževičius papasakojo, ką jam pasakė kolega (FIBA nuotr.)

A.Džordževičius papasakojo, ką šmaikštaus prieš mačą jam sakė G.Popovičius (7)

09.12 18:53

Nors Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Serbijos rinktinių akistatos daug kas laukė Pasaulio taurės finale, ji įvyko gerokai anksčiau - jau kaunantis dėl 5-8 vietų.

B.Bogdanovičius vedė serbus į pergalę (FIBA nuotr.)

Pirmajame kėlinyje stiprų smūgį JAV rinktinei sudavusi Serbija laimėjo paguodos mačą (151)

09.12 13:30

Pasaulio taurės turnyro kovoje dėl 5–8 vietų Serbijos rinktinė 94:89 nugalėjo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) krepšininkus.

L.Scola savo pergalės stebuklu nelaiko (FIBA nuotr.)

L.Scola: pergalė prieš serbus toli gražu nėra stebuklas, nusipelnėme čia būti (1)

09.10 19:16

Argentinos rinktinė pateikė staigmeną Pasaulio taurės ketvirtfinalyje eliminuodama Serbiją, kuriai buvo žadėti aukso medaliai.

Serbų kova dėl medalių baigta (FIBA nuotr.)

Skausmingai kritę serbai atsiprašo savo šalies: pralaimėjome tikrai ne dėl arogancijos (5)

09.10 16:47

Pasaulio taurėje galėjome išvysti dar vieną įspūdingą kovą - ketvirtfinalyje Argentina sukūrė sensaciją ir parklupdė Serbijos rinktinę, kuri, rodėsi, pretendavo į auksą.

Argentina pasiekė fantastinę pergalę (FIBA nuotr.)

Serbų fiasko: auksines svajones Pasaulio taurėje sužlugdė įspūdingai pasirodžiusi Argentina (253)

09.10 13:00

Pasaulio taurės ketvirtfinaliai prasidėjo įspūdingomis rungtynėmis, kuriose Argentinos rinktinė ir jos veteranai parodė savo jėgą.

V.Micičius neteko motinos (FIBA nuotr.)

Prieš ketvirtfinalio rungtynes – itin skaudi žinia V.Micičiui (5)

09.09 11:34

Serbijos rinktinės gynėjo Vasilije Micičiaus šeimą pasiekė itin skaudi žinia - mirė žaidėjo motina.

A.Džordževičius kritikavo savo žvaigždę (FIBA nuotr.)

A.Džordževičius peikė išvarytą N.Jokičių, nors arbitrų klaida ir vėl buvo akivaizdi (6)

09.08 19:11

Serbija Pasaulio taurėje nusileido Ispanijai ir pralaimėjimą patyrė be savo lyderio Nikola Jokičiaus. Aukštaūgis buvo išvarytas trečiajame kėlinyje, kai apšaukė teisėją.

N.Jokičius buvo išvarytas iš rungtynių (FIBA nuotr.)

N.Jokičius – išvarytas, o serbų nenugalimo mitas subyrėjo prieš ispanus (108)

09.08 17:32

Pergalingą žygį Pasaulio taurėje tęsia geriausias rungtynes pirmenybėse sužaidusi Ispanijos (5/0) rinktinė. Sergio Scariolo kariauna po permainingos bei emocingos kovos 81:69 (13:20, 32:17, 22:19, 14:13) nugalėjo pirmą nesėkmę patyrusią Serbijos (4/1) ekipą.

B.Bogdanovičius ir kompanija nesigaili varžovų (FIBA nuotr.)

Serbija – naujoji JAV? Triuškinimais perrašinėja istoriją (8)

09.07 10:15

Serbijos krepšinio rinktinė Pasaulio taurėje atrodo itin sunkiai sustabdoma. Serbai varžovus trypia dar nematytais skirtumais.

A.Džordževičius nėra patenkintas čempionato organizacija (FIBA nuotr.)

Treniruotę atšaukęs A.Džordževičius turi pretenzijų: turi būti pakvaišęs, kad tokioje situacijoje leistumei žaidėjams sportuoti (2)

09.06 16:00

Serbijos rinktinė jau pradėjo antrojo etapo kovas Pasaulio taurėje, kur 90:47 nušlavė Puerto Riką. Ketvirtadienį Uhaną atvykusi komanda nusprendė atsisakyti jiems skirtos vakarinės treniruotės ir ilsėjosi po kelionės.

B.Bogdanovičius pelnė vos 5 taškus (FIBA nuotr.)

Beveik dvigubu taškų skirtumu varžovus sutalžę serbai – ketvirtfinalyje (8)

09.06 10:30

Netikėtai lengvą pergalę Pasaulio taurės antrojo etapo J grupėje iškovojo Serbijos (4/0) rinktinė.

Lietuvai nežadama vieta ketvirtfinalyje (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės reitinge JAV nukrito jau į trečią vietą, Lietuva – šešioliktuko viduryje (11)

09.06 09:25

FIBA ketvirtą kartą atnaujino Pasaulio taurės reitingą. Jame liko tik šešiolika į kitą etapą patekusių komandų, o likusios šalys - nereitinguotos.

B.Bogdanovičius surengė puikų pasirodymą (FIBA nuotr.)

B.Bogdanovičiaus vedama Serbija galingai užbaigė grupės etapą (41)

09.04 13:30

Itin užtikrintai Pasaulio taurės D grupės kovas baigė viena iš pretendenčių iškovoti titulą Serbijos (3/0) rinktinė.

A.Džordževičius bedė pirštu į FIBA sistemą (FIBA nuotr.)

A.Džordževičius: nežinau, ką FIBA nori pasiekti su šia Pasaulio taurės sistema (47)

09.02 18:39

Serbijos rinktinės vyriausiasis treneris Aleksandras Džordževičius sukritikavo FIBA pasirinktą naują Pasaulio taurės formatą.

N.Bjelica puikiai sugrįžo į rikiuotę (FIBA nuotr.)

Serbai įspūdinga pergale užsitikrino sau vietą kitame etape (14)

09.02 16:20

Pasaulio taurės D grupėje paaiškėjo abi rinktinės, kurios pateko į kitą etapą. Kaip ir reikėjo tikėtis, tai yra Serbija (2/0) ir Italija (2/0).

B.Bogdanovičius buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas (FIBA nuotr.)

Pasaulio taurės atidarymo rungtynėse Serbija parodė savo jėgą – varžovas sutriuškintas beveik dvigubu skirtumu (87)

08.31 09:30

Lengva pergale Pasaulio taurės D grupės varžybas pradėjo viena iš pirmenybių favoričių Serbijos (1/0) rinktinė.

N.Bjelica praleis pirmą mačą

Serbai čempionatą pradės be N.Bjelicos (8)

08.30 18:50

Kovas Pasaulio taurėje Serbijos rinktinė pradės be svarbaus žaidėjo Nemanjos Bjelicos.

Serbai pademonstravo puikią gynybą (BNS nuotr.)

Pasaulio krepšinio grandų susidūrime pranašesni buvo vos 9 taškus per kėlinį pelnę serbai (16)

08.27 16:17

Ir toliau be pralaimėjimų ruošiantis Pasaulio taurės varžyboms žygiuoja Aleksandro Džordževičiaus vadovaujama Serbijos rinktinė.