„Raptors“ nuo klubo istorijos skiria vos viena pergalė (40)

Gegužės 24 d., 06:29
K.Leonardas dar sykį vedė komandą į priekį (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečią pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo serijoje iškovojo Toronto „Raptors“ ekipa.

Kanados klubas išvykoje po atkaklios kovos 105:99 (22:32, 24:17, 26:26, 33:24) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Toronto ekipa išsiveržė į priekį – 3:2.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai perėmė iniciatyvą, o viduryje sugebėjo kiek solidžiau atitrūkti – 89:81. Vis dėlto, likus kiek mažiau nei trims minutėms, puikią „elnių“ atkarpą tritaškiu įprasmino ir rezultatą išlygino Brookas Lopezas, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė Fredas VanVleetas – 96:93.

Šis metimas kaip reikiant apsunkino situaciją šeimininkams, kurie lemiamo spurto nesurengė, o tik stebėjo, kaip varžovai sėkmingai realizuoja baudų metimus.

Likus 7 sekundėms, Ericas Bledsoe pataikė dvitaškį, bet tai situacijos pernelyg nepakeitė – Normanas Powellas realizavo vieną baudos metimą ir galutinai įtvirtino komandos pergalę.

Šeštosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Toronte.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Bledsoe 20 (2/7 tritaškiai), Malcolmas Brogdonas 18 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 16 (8 atk. kam.),... Khrisas Middletonas 6 (2/7 dvitaškiai, 10 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 35 (5/8 tritaškiai, 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Fredas VanVleetas 21 (7/9 tritaškiai), Kyle'as Lowry 17 (2/8 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14 (13 atk. kam.).